Program konferencji<br> towarzyszącej wydarzeniu

Program konferencji
towarzyszącej wydarzeniu

Konferencja i gala Business Idea - Jak skutecznie i dochodowo rozwijać biznes 

Skumulowana wiedza dla Przedsiębiorców             10.02.2024 Expo Kraków

Program edycji IV 2024 

 

UWAGA - kolejne 2 nazwiska podamy w grudniu

00:00 - 00:00, 10 luty 2024 Paweł Albrecht

Nieruchomości - sposób na duże zarobki i budowanie majątku rodziny."

 

Paweł Albrecht – Przedsiębiorca oraz inwestor na rynku nieruchomości w Polsce i Wielkiej Brytanii. Swój pierwszy milion złotych zarobił już w wieku 26 lat, dzięki ogromnej siatce kontaktów. Prowadzący Akademię Sourcingu™ - wydarzenia, które od wielu lat skupia inwestorów, którzy pomnażają swój majątek w nieruchomościach. Więcej o nim znajdziesz na YouTube na kanale: @Paweł Albrecht

00:00 - 00:00, 10 luty 2024 Paweł Albrecht
00:00 - 00:00, 10 Luty 2024 Agata Koman

"Ewolucja Komunikacji Biznesowej: wykorzystanie video w budowaniu marki i zwiększaniu sprzedaży"

 W erze cyfrowej firmy stają przed wyzwaniem dotarcia do klientów w zatłoczonym świecie mediów. Tradycyjne metody reklamy tracą na skuteczności, a konsumenci coraz częściej poszukują autentycznych i angażujących treści.

Rozwiązanie: Videomarketing jako klucz do ewolucji komunikacji biznesowej. Prelekcja skupi się na tym, jak firmy mogą wykorzystać video do skutecznego budowania marki i zwiększania sprzedaży. Omówione zostaną strategie tworzenia angażujących treści wideo, które zwiększają widoczność marki i budują zaufanie klientów. Przedstawione zostaną także case studies i narzędzia, które ułatwiają produkcję i dystrybucję treści wideo, zwiększając ich skuteczność w komunikacji z klientami.

 

-

Agata Koman -  Szkoleniowiec, marketer i producent video do Internetu. Dużą częścią jej aktywności są produkty online, w których szkoli z wykorzystywania możliwości video marketingu i social media firmy oraz marki osobiste. W zaledwie 3 lata dzięki social media i video marketingowi zbudowała markę osobistą, której ufają firmy w całej Polsce. 

Wykonała ponad 800 transmisji na żywo z przedsiębiorcami i markami osobistymi. Twórca kursów online, wyzwań video, ebooków w tematyce social media. Swoje umiejętności autoprezentacji medialnej wykorzystuje również do wystąpień na żywo jako prelegent na konferencjach branżowych, zapraszana jest do licznych wywiadów i prelekcji jako gość specjalny. Przeszkoliła ponad 7000 osób z zakresu video i social media. Uczestnicy szkoleń wychodzą naładowani energią oraz wiedzą, ma 100 % pozytywny feedback od kursantów.

00:00 - 00:00, 10 Luty 2024 Agata Koman
13:00 - 13:40, Łukasz Dojka

"Jak odblokować 2h dziennie każdego dnia -dyscyplina w biznesie"

 

Łukasz Dojka  Przedsiębiorca i sportowiec. Założyciel ogólnopolskiej sieci klubów fitness Xtreme Fitness Gyms która po 10 latach stała się liderem na rynku i pierwszym skutecznym modelem franczyzowym kompleksowych klubów fitness. Przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie zawodowe współpracując z najlepszymi operatorami klubów fitness na świecie. Po tym czasie wrócił do Polski, połączył pasję oraz biznes i otworzył swój pierwszy klub fitness. Po roku na mapie Polski pojawił się kolejny punkt z logo Xtreme, a wraz z nim plan na skalowanie biznesu i stworzenie modelu franczyzowego.

Obecnie sieć liczy ponad 50 klubów w całym kraju a plan długoterminowy to kilkaset lokalizacji w Polsce i ekspansja za granicę. Łukasz prowadzi kanał YouTube “Biznesmania” dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie biznesu i rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec Kai i Gabi.

 

13:00 - 13:40, Łukasz Dojka
15:30 - 16:10, - Wojciech Bizub

"Strategia marketingowa w 12 krokach jako fundament biznesu i jego skalowania”

 

 Wojciech Bizub -Marketer & CEO agencji WBIZNES. Wykładowca programów MBA. Autor książki #OdczarujMarketing. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny marketing.
Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.15:30 - 16:10,  -  Wojciech Bizub
00:00 - 00:00, 10 luty 2024 Agnieszka Pala - Jasikowska

"Jak rozwinęłam w krótkim czasie zespół z 10 do 300 pracowników"

Agnieszka Pala - Jasikowska

Zajmująca się biznesem i coachingiem, ta prelegentka specjalizuje się w budowaniu marek i zarządzaniu zespołami. Rozpoczynając swoją karierę 15 lat temu, z powodzeniem rozwinęła zespół z 10 do ponad 300 pracowników, zarządzając 64 salonami sprzedaży w Polsce, Czechach, Słowacji i Rumunii pod marką Tous. Trzy lata temu sprzedała firmę i obecnie jest współtwórczynią marek odzieżowych Misaga i Prajanama Pilates, a także doradza innym przedsiębiorcom. Swoją wiedzę opiera na doświadczeniach jako przedsiębiorca, nigdy nie pracując dla kogoś innego. Wprowadza także coaching kognitywny do swojej praktyki, koncentrując się na efektywności, rozwoju i pozytywnej zmianie w pracy.

00:00 - 00:00, 10 luty 2024 Agnieszka Pala - Jasikowska
00:10 - 10:40, Patryk Jasiński

"27 błędów, które hamują rozwój Twojej sprzedaży"

Od 12 lat w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w obszarze szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych, obsługi klienta jak i umawiania spotkań handlowych, to w przypadku Patryka, wynik zdobywania umiejętności już od najmłodszych lat.  Patryk może pochwalić się wieloma wynikami :sprzedaż za prawie 2 mln złotych przez telefon, podniesienie sprzedaży firmy o 230% w 8 miesięcy- branża poligraficzna oraz zwiększenie sprzedaży o 300% w niecałe 2 lata- branża konsultingowa. Bezpośrednia praca z klientami Play, Orange, T-Mobile, Tauron, Netia, umożliwiła mu podejście do sprzedaży w sposób bardzo praktyczny, a zarazem pozwoliła spotkać się twarzą w twarz z problemami, z jakimi spotykają się handlowcy/sprzedawcy. 

 

Obecnie prowadzi szkolenia autorskie jak i dedykowane dla firm m.in.: Orange Polska, Saint Gobani, MedicCentre, Kat, Solar Time, Aegon, RGB Elektronika, ICL, Kaczmarski Group, Itel Solutions, Fortum, Krajowa Energia, Tauron Energia, Solar Time, Syntell S.A., Kaskada Fashion, TOR- konferencje, Druk Polska, PKO BP, Chermin Rose, Asta, Zetkama S.A. Patryk to osoba o wielkiej charyzmie, którego celem życiowym jest „Być najlepszym w tym co robi i zawsze dawać z siebie 100% , chyba, że oddaje krew”- jest zasłużonym honorowym dawcom krwi.

00:10 - 10:40,  Patryk Jasiński
00:00 - 10:20 Krzysztof Gonet

"AI w Biznesie: jak sztuczna inteligencja może zostać przyjacielem Twojej firmy i pomóc Ci w zwiększeniu obrotów.

Sztuczna inteligencja jest na ustach wszystkich, czy to moda czy realna szansa dla biznesu? Z wystąpienia dowiesz się, jakie narzędzia AI warto wykorzystać w swoich działaniach i na co zwrócić szczególną uwagę podczas korzystania z tej technologii. Uczestnicy poznają praktyczne narzędzia, które mogą ułatwić codzienną pracę i dają nowe możliwości biznesowe. 

  

Prelegent - Krzysztof Gonet

 - Założyciel firmy NetGonet, łączy swoją techniczną wiedzę z umiejętnościami biznesowymi, aby wspierać przedsiębiorców w budowaniu zyskownych biznesów online.
Jest autorem szeregu kursów online skoncentrowanych na marketingu internetowym i zastosowaniach sztucznej inteligencji w biznesie. Aktywnie dzieli się swoją wiedzą poprzez kanał YouTube oraz profile w mediach społecznościowych, oferując praktyczne porady i wskazówki, które pomagają przedsiębiorcom wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii w swoich działaniach. 

00:00 - 10:20 Krzysztof Gonet
00:00 - 00:00, 10 Luty 2024 Jak pozyskać Finansowania na rozwój firmy

"Jak pozyskać Finansowania na rozwój firmy"

 

Temat znany a my 

wkrótce podamy nazwisko prelegenta

00:00 - 00:00, 10 Luty 2024 Jak pozyskać Finansowania na rozwój firmy
00:00 - 00:00, 18 luty 2023

 

wkrótce podamy nazwisko prelegenta


 

00:00 - 00:00, 18 luty 2023
Prowadząca Konferencję - Angelika Wielgus-LachAngelika Wielgus Lach

 Na co dzień pracuje w radiu RMF MAXX, gdzie czytam serwisy informacyjne. Poza tym prowadzę swój kanał na YouTube - Kulisy Sukcesu, gdzie przeprowadzam wywiady z milionerami, miliarderami i celebrytami pytając ich o recepty na sukces. Rozmawiałam między innymi z dr Ireną Eris, Sobiesławem Zasadą, Rafałem Sonikiem, czy Margaret. Organizuję też kongresy i konferencje dla kobiet biznesu oraz jestem konferansjerką, zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju gal, wydarzeń biznesowych.
Prowadząca Konferencję - Angelika Wielgus-Lach

Program : Konferencja i scena na hali wystawienniczej

10:00-19.00 

Konferencja Business Idea 2.10.2024  Expo Kraków

Jak skutecznie i dochodowo rozwijać biznes  

 


Start targów - Agenda zostanie wkrótce uzupełniona 

godziny wystąpień i kolejność zostaną podane do końca grudniaKonferencja Business Idea Program

00:00 - 00:00

Nieruchomości - sposób na duże zarobki i budowanie majątku rodziny."

 

Paweł Albrecht

00:00 - 00:00

"Jak odblokować 2h dziennie każdego dnia -dyscyplina w biznesie"


  Łukasz Dojka

00:00 - 00:00

"27 błędów, które hamują rozwój Twojej sprzedaży"


  Patryk Jasiński

00:00 - 00:00

"Ewolucja Komunikacji Biznesowej: wykorzystanie video w budowaniu marki i zwiększaniu sprzedaży"

Agata Koman

00:00 - 00:00

"AI w Biznesie: jak sztuczna inteligencja może zostać przyjacielem Twojej firmy i pomóc Ci w zwiększeniu obrotów.

 

Krzysztof Gonet

00:00 - 00:00

"Strategia marketingowa w 12 krokach jako fundament biznesu i jego skalowania” 

Wojciech Bizub


00:00 - 00:00


"Jak pozyskać finansowania na rozwój firmy"

wkrótce podamy nazwisko prelegentaPanel Biznesowy- na hali wystawienniczej

10:00 - 00:00

 

 

00:00 - 00:00

Debata o możliwościach pozyskania dotacji dla firmy w 2024 roku

00:00 - 00:00

Konkurs - prezentacje biznesowe
Doskonała okazja na przegląd , różnych konceptów biznesowych . Krótkie , zwięzłe formy. Publiczność wybierze najlepszą prezentację biznesową. Przyjdź, zarezerwuj godzinę na skumulowany przegląd pomysłów na biznes.

00:00 - 00:00

Współpraca z influencerami - aspekty prawne o których musisz wiedzieć

00:00 - 00:00

Networking - moderowany B2B oraz B2C

00:00 - 00:00

Xtreme Fitness - prezentacja konceptu

prezentacja konceptu

00:00 - 00:00

 Debata : „Kobieta w biznesie jak iść do przodu pomimo przeszkód. "

00:00 - 00:00


Rozdanie nagród w Konkursie na najlepszą prezentację biznesową oraz w innych kategoriach dla przedsiębiorców współpracujących z Business Idea

Nagrodę wręczy ?? wkrótce ogłosimy


 GALA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

20:00- 24.00

Wieczorna gala dla przedsiębiorców z możliwością spotkania prelegentów dla osób które wykupiły dodatkowe bilety  (VIP I SUPER VIP), bądź zostały zaproszone

Bufet - napoje - pokazy - muzyka - moderowany networking - wystąpienie znanej osoby- wywiady

 

Wejście na konferencję w ramach biletów : GOLD, VIP, SUPER VIP

wszystkie rodzaje biletów rozpisane są na podstronie "Kup Bilet"

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
*Pole obowiązkowe
*Pole obowiązkowe