Program konferencji<br> towarzyszącej wydarzeniu

Program konferencji
towarzyszącej wydarzeniu

Konferencja biznesowa Business Idea

Skumulowana wiedza dla Przedsiębiorców              02.2024 Expo Kraków

Program edycji IV 2024 - podamy w październiku 2023

UWAGA - skrócony program na dole strony 

 

11:00 - 11:40, 18 luty 2023 Dominika Żak

Budowanie marki osobistej z wykorzystaniem mediów społecznościowych.


Ekspertka w branży e-commerce, wykładowca biznesowy i osoba, która efektywnie wykorzystuje trendy w mediach społecznościowych.
18 lat temu założyła DeeZee, które jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek modowych
w Polsce. 6 własnych platform internetowych w 6 europejskich krajach, wysyłki do 35 państw, dostępność produktów w 1 000 sklepów – to dziś siła DeeZee i jej codzienna praca. W biznesie kieruje się twardymi danymi
i analizami. Równocześnie bardzo ufa intuicji. Potrafi dobrać odpowiedni zespół ludzi i narzędzi, które zwiększają sprzedaż i zarobki.
Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

11:00 - 11:40, 18 luty 2023 Dominika Żak
10:50 - 11:20 Ela Lepianka - Scena na Hali Wystawienniczej

"Wizerunek w biznesie - wyzwania polskiego przedsiębiorcy"

Ela Lepianka

 - kreatorka wizerunku, trenerka stylu i autoprezentacji. Odpowiada za wizerunkowe sukcesy korporacji, jak i klientów indywidualnych. W swojej pracy łączy wszechstronne wykształcenie z pasją do holistycznej współpracy z klientem. Optymistka, która potrafi dzielić się swoją wiedzą i motywować do tego, by każdy był "najlepszą wersją samej/samego siebie". Przedsiębiorczyni z 20 letnim doświadczeniem oraz właścicielka firmy Uneel.

10:50 - 11:20 Ela Lepianka - Scena na Hali Wystawienniczej
Prowadząca Konferencję - Angelika Wielgus-LachAngelika Wielgus Lach

 Na co dzień pracuje w radiu RMF MAXX, gdzie czytam serwisy informacyjne. Poza tym prowadzę swój kanał na YouTube - Kulisy Sukcesu, gdzie przeprowadzam wywiady z milionerami, miliarderami i celebrytami pytając ich o recepty na sukces. Rozmawiałam między innymi z dr Ireną Eris, Sobiesławem Zasadą, Rafałem Sonikiem, czy Margaret. Organizuję też kongresy i konferencje dla kobiet biznesu oraz jestem konferansjerką, zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju gal, wydarzeń biznesowych.
Prowadząca Konferencję - Angelika Wielgus-Lach
13:00 - 13:40, Przemysław Młodzianowski - Scena na Hali Wystawienniczej

"Postawa Jest Wyborem – Jak wybór postawy życiowej wpływa na motywację nas samych  i relację z innymi ludźmi również w kontekście biznesowym?'

 

Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży BNI Polska

 

Dyrektor Zarządzający BNI Polska - to manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strukturami rozproszonymi. Specjalista dziedziny finansów, bankowości i ubezpieczeń, oraz funkcjonowania Polskich sieci franczyzowych z tych obszarów - wieloletni Dyrektor DS. Franczyzy. Manager z duszą przedsiębiorcy. Przemysław przez ostatnie kilkanaście lat związany był z rynkiem finansowym, gdzie zajmował się rozwojem struktury, opracowywaniem strategii biznesowych dla departamentu, organizacją budżetów, odpowiadał za KPI spółki. Jeden z inicjatorów i jednocześnie wykładowca kierunku na SGH studiów podyplomowych ,,Zarządzanie Franczyzą”. 

13:00 - 13:40, Przemysław Młodzianowski - Scena na Hali Wystawienniczej
15:30 - 16:10, Joanna Kropisz-Reguła - - Scena na Hali Wystawienniczej

Profesjonalna firma w social mediach - jak skutecznie rozwijać swoją markę w świecie online?

Joanna Kropisz-Reguła

New Business Specialist & Trainer w Coconut Agency. Swoje 7-letnie doświadczenie zdobyła pracując zarówno w agencji reklamowej, jak i po stronie klienta w roli Marketing Managera. Rozwijała dział marketingu w jednej z największych polskich marek e-commerce z branży fashion. Wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i budowania wizerunku zdobywała w Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym ukończyła kierunek Zarządzanie Kulturą i Mediami ze specjalizacją Zarządzanie Reklamą. Pracowała m.in. dla: Skin79, PGE, Pupil Foods, Barry Callebaut, Resort Binkowski, OWASP, czy Polskok. Przeprowadziła liczne szkolenia i doradztwa dla klientów indywidualnych oraz wielu marek. Występowała także w roli prelegentki na wielu wydarzeniach branżowych, m.in. takich jak Social Media Week, Biznes na Czasie czy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.15:30 - 16:10,  Joanna Kropisz-Reguła -  - Scena na Hali Wystawienniczej
16:50 - 17:50, 18 Luty 2023 Maciej Orłoś

"Jedyne co jest pewne - to zmiana!" 

- wykład o zmianie w życiu zawodowym. 

 

 

Maciej Orłoś -dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleeexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube.

Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski – za działalność kolporterską w Niezależnej Oficynie Wydawniczej NOWA w latach 80-ych (2008) oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2014).

Maciej Orłoś youtuberem

„Na YouTube byłem oczywiście obecny od dłuższego czasu, ale można mnie tam znaleźć w różnego rodzaju materiałach, we fragmentach programów, które albo prowadziłem, albo byłem gościem. Postanowiłem więc uporządkować swoją obecność na YT. A konkretnie – jakiś czas temu uruchomiłem wraz z grupą współpracowników – autorski kanał z materiałami przygotowanymi specjalnie dla widzów YT.” – mówi Maciej Orłoś.

W ramach kanału publikowane są różne formaty treści, jednak głównym z nich jest seria rozmów z cenionymi osobowościami mediów a przede wszystkim Internetu.

16:50 - 17:50, 18 Luty 2023 Maciej Orłoś
16:10 - 16:50, 18 Luty 2023 Arkadiusz Bednarski

,,10 kluczowych zasad skutecznych negocjacji handlowych"-

Arkadiusz Bednarski – Trener Sprzedaży z 22-letnim doświadczeniem. Doświadczony sprzedawca i menedżer sprzedaży, negocjator oraz konsultant i trener biznesu. Prowadzi autorskie seminaria i szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji oraz
zarządzania. W ciągu 22 lat pracy doradczej i szkoleniowej przeszkolił osobiście ponad 12 tys.
osób z 23 krajów.

Jego klientami są zarówno duże koncerny (Assa Abloy, BOŚ Bank, Hydro
Extursion, PNB Paribas, Poczta Polska, Shell, Tchibo, ULMA) jak i małe firmy rodzinne.
Ekspert i sędzia w polskich i międzynarodowych turniejach negocjacyjnych m. in. The
Warsaw Negotiation Round.
Autor 17 książek, w tym trzech bestsellerów:  " Mistrz sprzedaży” (IV wydania), „Biblia
Sprzedaży” i „140 Sekretów Mistrza Sprzedaży”.
Poza pracą jego pasjami są: podróże, bieganie, fotografia oraz żywienie. Prowadzi jeden z
najbardziej opiniotwórczych polskich blogów wegańskich vegetest.pl.

16:10 - 16:50, 18 Luty 2023 Arkadiusz Bednarski
12:00 - 13:00, 18 Luty 2023 Tomasz Łysoń

"Frajda i satysfakcja najlepszą strategią biznesową"

 

Tomasz Łysoń,  Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń

-Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń zajmuje stanowisko światowego lidera specjalizującego się w produkcji sprzętu pszczelarskiego.
Około 70% przychodów jest generowanych przez eksport z dystrybucją w ponad 70 krajach.

W 1995 roku Tomasz Łysoń założył Przedsiębiorstwo Pszczelarskie kontynuując rodzinne tradycje. Jednak początki firmy sięgają nawet roku 1951, za sprawą dziadka Mariana który już wtedy konstruował „innowacyjne” na te czasy urządzenia usprawniające prace w pasiece i zrodził tym samym miłość do pszczelarstwa w swoim wnuku.
Firma dziś zatrudnia ponad 300 osób w samym Przedsiębiorstwie.
Marka LYSON rozwija swoją działalność pszczelarską na wielu płaszczyznach: to nie tylko produkcja wysokiej jakości sprzętu pszczelarskiego, ale także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na naturalne miody i produkty pszczele, co w roku 2004 roku przyczyniło się do rozszerzenia prowadzonej działalności o Gospodarstwo Pasieczne będące spółkę Tomasza z siostrą Katarzyną
Przedsiębiorstwo Pszczelarskie poza swoją działalnością mocno wspiera edukację wśród najmłodszych. W tym celu razem z żoną Barbara założył Interaktywne Centrum Apilandia, które w ciekawy multimedialny sposób przedstawia życie pszczół.  Następnym krokiem było założenie Fundacji Apikultura, której celem jest uświadomienia społeczeństwa na temat roli pszczół w ekosystemie oraz promocji produktów pszczelich.
Poza pszczelarstwem największą pasją Tomasza jest klasyczna motoryzacja

 

12:00 - 13:00, 18 Luty 2023 Tomasz Łysoń
15:00 - 16:00, 18 luty 2023 Przemysław Młodzianowski

Skalowanie biznesu w oparciu o metodologię Scaling up – czyli jak wykorzystać 4 filary każdej organizacji, aby w odpowiedni sposób rozwinąć swój biznes.

Przemysław Młodzianowski - Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży BNI Polska


 Pan Przemysław to manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strukturami rozproszonymi. Specjalista dziedziny finansów, bankowości i ubezpieczeń, oraz funkcjonowania Polskich sieci franczyzowych z tych obszarów - wieloletni Dyrektor DS. Franczyzy. Manager 
z duszą przedsiębiorcy. Przemysław przez ostatnie kilkanaście lat związany był z rynkiem finansowym, gdzie zajmował się rozwojem struktury, opracowywaniem strategii biznesowych dla departamentu, organizacją budżetów, odpowiadał za KPI spółki. Jeden z inicjatorów i jednocześnie wykładowca kierunku na SGH studiów podyplomowych ,,Zarządzanie Franczyzą”. 

15:00 - 16:00, 18 luty 2023 Przemysław Młodzianowski
10:10 - 10:40, Robert Jakubczak- Scena na Hali Wystawienniczej

Business coaching- zbiór narzędzi, które wzniosą Twój biznes na wyższy poziom

Robert Jakubczak

Przedsiębiorca, szkoleniowiec, trener marketingu i komunikacji. CEO Wydawnictwa Biznesowego Expertia, właściciel firmy Quick Prest, redaktor naczelny Magazynu „Suplement". Ukończył 5-cio letnie studia ze specjalizacją business coaching. Na co dzień stara się podążać ścieżką filozofii stoickiej. Uwielbia masło orzechowe oraz teatr.

10:10 - 10:40,  Robert Jakubczak- Scena na Hali Wystawienniczej
10:10 - 10:50, 18 luty 2023 Kacper Bisanz

"Biznes vs Szczęście w 8 odsłonach"

Kacper Bisanz

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jego pasją jest biznes i podróże, dlatego przez wiele lat podróżował średnio raz na miesiąc. Przed ukończeniem pełnoletności założył z pomocą starszego kolegi firmę hostingową, która później ewoluowała w agencję marketingową. W następnych latach miał firmy zajmujące się importem, szkoleniami oraz oprogramowaniem samochodowym. Pierwszy milion zarobił w wieku 29 lat. Słynie z niezwykle kreatywnego spojrzenia na biznes i otaczający go świat. To właśnie on wymyślił koncepcję programu „Expert w Bentleyu” i wspólnie z Maciejem Wieczorkiem stworzył zarówno program na You Tubie, jak i Wydawnictwo Biznesowe Expertia.

10:10 - 10:50, 18 luty 2023 Kacper Bisanz

Program : Konferencja i Panel Biznesu

10:00

Start targów 


Konferencja Business Idea Program
10:10 - 10:50

Kacper Bisanz 

"Biznes vs Szczęście w 8 odsłonach"

11:00 - 11:40

Dominika Żak - założyciel DeeZee

Budowanie marki osobistej w wykorzystaniem mediów społecznościowych.

12:00 - 13:00

Tomasz Łysoń -światowy lider specjalizujący się w produkcji sprzętu pszczelarskiego.

 

"Frajda i satysfakcja najlepszą strategią biznesową"

15:00 - 16:00

Przemysław Młodzianowski - Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży BNI Polska

"Skalowanie biznesu w oparciu o metodologię Scaling up – czyli jak wykorzystać 4 filary każdej organizacji, aby w odpowiedni sposób rozwinąć swój biznes."

16:10 - 16:50

Pan Arkadiusz Bendarski 

,10 kluczowych zasad skutecznych negocjacji handlowych"16:50-17:50

Maciej Orłoś

"Jedyne co Pewne to zmiana "


Panel Biznesowy- na hali głównej
10:10 - 10:40

 

Robert Jakubczak

"Business coaching - zbiór narzędzi, które wzniosą Twój biznes na wyższy poziom"

10:50-11:20

Ela Lepianka  „Wizerunek w biznesie  wyzwania polskiego przedsiębiorcy”
„Wizerunek w biznesie  wyzwania polskiego przedsiębiorcy”

 

11:30 - 12:40

Konkurs - prezentacje biznesowe
Doskonała okazja na przegląd , różnych konceptów biznesowych . Krótkie , zwięzłe formy. Publiczność wybierze najlepszą prezentację biznesową. Przyjdź, zarezerwuj godzinę na skumulowany przegląd pomysłów na biznes.


13:00 - 13:40

Dyrektor ds Sprzedaży BNI POLSKA -  Przemysław Młodzianowski  " Postawa jest wyborem – jak wybór postawy życiowej wpływa na motywację nas samych i relację z innymi ludźmi, również w kontekście biznesowym?"

13:50 - 14:50

Networking - moderowany i prowadzony przez najlepszych w tej dziedzinie- BNI Polska - Unikalna tematyczna i moderowana formuła. Poznaj ludzi z branży, która Cię interesuje. Networking prowadzony przez mistrzów w tej dziedzinie BNI Polska.

Pamiętaj, jedną z zasad rozwoju w biznesie jest otaczanie się przedsiębiorczymi ludźmi i wzajemne napędzanie się do działań.

15:00 - 15:30

Firma Kodano (Partner strategiczny wydarzenia) 

prezentacja konceptu

15:30 - 16:10

Joanna Kropisz-Reguła

"Profesjonalna firma w social mediach - jak skutecznie rozwijać swoją markę w świecie online?"

16:10

Rozdanie nagród w Konkursie na najlepszą prezentację biznesową oraz w innych kategoriach dla przedsiębiorców współpracujących z Business Idea

Nagrodę wręczy Pan Maciej Orłoś

Uwaga wejście na Konferencję w ramach biletu „Multi Pakiet „ bądź „ Bilet na Konferencję”. 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
*Pole obowiązkowe
*Pole obowiązkowe