III edycja BUSINESS IDEA KRAKÓW                    (baner)

III edycja BUSINESS IDEA KRAKÓW (baner)

3 edycja wydarzenia Business Idea to 2370 odwiedzających..

➡️ blisko 60 wystawców

➡️ 8 prelegentów ( Maciej Orłoś , Tomasz Łysoń , Przemysław Młodzianowski BNI Polska , Dominika Żak DeeZee, Kacper Bisanz, Arkadiusz Bednarski, Ela Lepianka, Robert Jakubczak.)

➡️ strefa wsparcia dla biznesu ( 12 ekspertów z 9 różnych dziedzin)

Kliknij na Niebieski trójkąt i obejrzyj film
Kliknij na Niebieski trójkąt i obejrzyj film

III edycja (art)

Największe Targi Pomysłów na Biznes w Południowej Polsce – odbyły się w Krakowie w Hali Expo dnia 18.02.2023r. Wydarzenie to było niewątpliwym sukcesem, ponieważ przyciągnęło blisko 2400 przedsiębiorczych osób.

Organizatorzy zadbali o mnogość stref i ,,dawkę wiedzy” dla odwiedzających. Równocześnie można było skorzystać z 6 różnych stref.

Najważniejszą była oczywiście strefa wystawiennicza , gdzie można było poznać  60 pomysłów na biznes , inwestycję bądź sposobów na rozwój firmy  (franczyz, producentów , banków , usług wspierających rozwój biznesu).

Tutaj odwiedzający chwalili sobie możliwość poznania wielu form współpracy w jednym miejscu . Cytując: „ To co innego wyszukać sobie w Internecie a porozmawiać na miejscu i dopytać szczegółowo o biznes i zobaczyć z kim miało by się podjąć współpracę .” Ewa. R  odwiedzjąca wydarzenie. 

Program towarzyszący wydarzeniu uzupełnił dawkę wiedzy odwiedzających i sprawił , że uczestnicy nie wychodzili z wydarzenia po przeglądnięciu strefy wystawienniczej . Organizator poprzez możliwość prezentacji w formie konkursu na scenie,   moderowanego networkingu dał możliwość ponownego utkwienia marek w świadomościach odwiedzających.  

 

 Wieczorem odbyła się prestiżowa Gala dla przedsiębiorców na której organizator wręczył statuetki Business Idea przedsiębiorcom oraz znakomicie rozwijającym się firmą.

Partnerami wydarzenia byli : BNI Polska , Auchan , MARR , PFR , Polska Press, Forb

 

Artykuł o 3 edycji naszego wydarzenia ukazał się w Forbes.pl

III edycja (art)
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
*Pole obowiązkowe
*Pole obowiązkowe