Największe Targi Pomysłów
Na Biznes
W Południowej Polsce

kolejna edycja 10 lutego 2024 Kraków

IV edycja targów
10.02.2024

▶Targi ▶ Konferencja ▶Networking ▶ Gala wieczorna

Skumulowana wiedza doświadczonych przedsiębiorców w jednym miejscu.

 

Kogo Państwo Zobaczą :

PAWEŁ ALBRECHT, ŁUKASZ DOJKA, PATRYK JASIŃSKI, AGATA KOMAN, AGNIESZKA PALA JASIKOWSKA, SZYMON MARCINIAK, ELŻBIETA MARCINIAK, WOJCIECH BIZUB, KRZYSZTOF GONET i inni (wkrótce ogłosimy )

 

 
Dla Kogo: 

  • dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes oraz tych bardziej doświadczonych
  • dla osób szukających pomysłów na biznes bądź inwestycji
  • dla Dyrektorów i Menagerów
  • dla producentów , franczyz oraz sektora usług dla firm  

 

Nasze wydarzenie biznesowe składa się z: 

  • 60 kryzysoodpornych pomysłów na biznes lub inwestycję  (wystawcy , którzy chętnie opowiedzą o swoim koncepcie i przedstawią różne formy współpracy)

  • konferencja biznesowa ( tematyka rozwoju biznesu , motywacji w biznesie, AI dla biznesu , Faktoring biznesu, zwiększenie sprzedaży, inwestowanie w nieruchomości - patrz na podstronie konferencji)

  • godzinny moderowany Networking B2B i B2C

  • debata dotycząca pozyskania dotacji w 2024 r

  • doradztwo ds. rozwoju biznesu (darmowe konsultacje 1:1 dotyczące strategii firmy , marketingu , zwiększenia sprzedaży, wykorzystania AI. W firmie i inne)

  • wywiady z przedsiębiorcami

 

  

NETWORKING - MOTYWACJA BIZNESOWA - MOŻLIWOŚCI NAWIĄZANIA WSPÓŁPRAC Z MARKAMI I PRODUCENTAMI - KONFERENCJA BIZNESOWA - DORADZTWO 1:1 - WARSZTATY

 

Masz olbrzymie doświadczenie – skorzystaj z Networkingu biznesowego B2B , dawki inspiracji i wiedzy na konferencji Business Idea oraz ścianki wywiadów z przedsiębiorcami oraz wieczornego bankietu

 

Jesteś początkowym przedsiębiorcą – skorzystaj z darmowego doradztwa ekspertów 1:1 , konferencji Business Idea , moderowanego Networkingu, debaty o pozyskiwaniu dotacji

 

Szukasz pomysłu na Siebie - skorzystaj z wydeptanych ścieżek 60 wystawców z gotowymi konceptami na biznes, darmowego doradztwa ekspertów z różnych dziedzin, godzinnego przeglądu 10 biznesów na scenie

Co nas wyróżnia?

Podczas wydarzenia znajdą Państwo aż 6 różnych "stref" Networking z ,,prawdziwego zdarzenia" - moderowana godzina , podczas której będą mieli Państwo okazje poznać  innych ciekawych ludzi zainteresowanych biznesem i rozwojem. Pamiętaj jedną z zasad rozwoju w biznesie jest otaczanie się przedsiębiorczymi ludźmi i wzajemne napędzanie się do działań.

Wśród naszych Wystawców znajdą Państwo również firmy i instytucje wspierające prowadzenie biznesu: Agencje marketingowe, Radców prawnych, Doradców do pozyskania Funduszy Unijnych, Coachów.

Doradztwo 1:1 do spraw rozwoju biznesu w najważniejszych dziedzinach biznesu od ekspertów z dużym doświadczenniem

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij na zakładkę Kup Bilet

Wśród wszystkich wydarzeń biznesowych, jakie mają miejsce w naszym kraju, zdecydowanie na pierwszą pozycję wysuwają się targi franczyzy w Krakowie. Jest ku temu wiele ważnych powodów – ludzie chcą się rozwijać, tworzyć swoje własne biznesy, zakładać je i rozbudowywać, spełniać się jako przedsiębiorcy i oferować swoim klientom nowe, interesujące usługi i fantastyczne produkty – wszystko na własnych zasadach.

Organizowane przez nas targi biznesu mają na celu zmotywować do działania, wskazać najlepsze i najskuteczniejsze metody na to, by zaistnieć na rynku i jak najlepiej zaprezentować swój autorski przepis na sukces. Jednocześnie doradzamy, dzielimy się posiadaną wiedzą, doświadczeniem, a niepowtarzalne historie opowiadają sami twórcy dzisiejszych mniejszych i większych imperiów.

Dwa oblicza targów biznesowych w Krakowie

Przygotowując kolejne już targi franczyzy, przyświeca nam spojrzenie na zagadnienie prowadzenia własnej firmy z dwóch stron, dlatego do współpracy zapraszamy nie tylko osoby, które chcą wiedzieć, jak prowadzić swój interes, aby przyciągać klientów i generować zyski, ale też wystawców, którzy chcą się podzielić swoimi trickami i opowieściami o przygodzie, jaką jest własna firma.

To wyjątkowe wydarzenie w Krakowie łączy dwie strony medalu: firmy i ich przedstawicieli, mających już na swoim koncie sukces oraz tych, którzy słysząc hasło: znajdź pomysł na biznes lub rozwiń swój biznes, czują chęć działania. To miejsce odpowiednie zarówno dla tych, którzy już osiągają zyski ze swoich firm oraz dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak robić to dobrze.

O jakich pomysłach na biznes będzie można usłyszeć?

Dla zdecydowanej większości przedsiębiorców najlepszym rodzajem własnej działalności jest taka, która nie poddaje się żadnym kryzysom gospodarczym i która jest odporna na wszelkie dla niej negatywne zjawiska, jak wysoka inflacja. Właśnie na tym zagadnieniu skupiać się będą kolejne targi franczyzy oraz towarzyszące jej tematyczne konferencje biznesowe. Mamy zamiar przedstawić Ci pomysł na biznes, który nie boi się czasów kryzysu i będzie przynosić dochody niezależnie od sytuacji gospodarczej oraz taki, który jednocześnie będzie bezpieczny nawet dla osób mało jeszcze doświadczonych w tej materii. Targi franczyzy w Krakowie to dla wielu osób – niezależnie od wieku – pierwszy krok na drodze do niezależności finansowej i możliwości samodzielnego zarabiania na swoje utrzymanie, a przy tym przyczyniania się do wzrostu gospodarczego i rozwoju swojego regionu.

Czego możesz się spodziewać po takim wydarzeniu biznesowym?

Trzonem wydarzenia biznesowego, poświęconego w całości dochodowym i odpornym na kryzys pomysłom na biznes, są właśnie one same – dziesiątki sprawdzonych koncepcji, zgromadzonych w jednym miejscu. Dzięki temu na własnej skórze możesz przekonać się, które rozwiązania pasują do Twoich aspiracji, możliwości, wiedzy i pasji, w jakich dziedzinach chciałbyś się sprawdzić i z jakimi markami podjąć współpracę franczyzową na początku swojej drogi do kariery przedsiębiorcy.

Poza wystawcami pozyskasz na targach biznesowych wiele cennych informacji z zakresu prowadzenia swojej firmy. Wśród przygotowanych wykładów i specjalnych prelekcji usłyszysz nie tylko o motywowaniu się do działania i radzeniu sobie ze stresem czy z sytuacjami trudnymi, ale także o absolutnych podstawach, przedstawionych w zrozumiałej i łatwej do przyswojenia formie. Na tej ważnej konferencji w Krakowie wiele znajdą dla siebie także osoby, które już prowadzą swoją firmę, ale chcą się stale rozwijać i szukają odpowiedniego kierunku, w jakim warto podążać przy obecnej koniunkturze. W tym pomagają nie tylko szkoleniowcy i prelegenci, ale także osobistości ze świata biznesu i show-biznesu, które dzielą się swoimi wrażeniami i doświadczeniami, nieraz cennymi w równym stopniu, co absolutne podstawy zarządzania.

Bardzo wartościowym punktem całego programu naszego wydarzenia biznesowego, jest fachowe doradztwo związane z dofinansowaniami i dotacjami na prowadzenie własnej firmy, z których później nasi goście chętnie korzystają – szczególnie ci, którzy mają już swój pomysł na biznes, ale nie dysponują odpowiednimi środkami pieniężnymi na ich zrealizowanie czy rozwinięcie.

Pomysł na biznes nie zależy od wieku, czyli dlaczego warto wybrać się na targi franczyzy?

Konferencja w Krakowie skierowana jest do każdego, kto chce zająć się własnym biznesem lub już jest właścicielem firmy i chce jedynie doszlifować swój warsztat przedsiębiorcy. Biznes nie zna ograniczeń wiekowych ani żadnych innych, dlatego do udziału zachęcamy osoby w każdym wieku, bez względu na swoje predyspozycje czy pasje. Wśród wszystkich propozycji i koncepcji zawsze znajdzie się coś, co przykuje uwagę i zainteresuje na tyle mocno, by ostatecznie stać się rzeczywistością.

Franczyza ma też wiele innych zalet, które coraz mocniej są doceniane nawet przez bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Decydując się na taki sposób zarabiania, zawsze prowadzisz swój własny biznes, którym musisz rozważnie zarządzać. Masz jednak odpowiednie wsparcie techniczne i merytoryczne, dzięki któremu zawsze wiesz, jaką drogą podążyć, aby nie przestrzelić dobrych okazji czy nie popaść w kłopoty. To również oszczędność środków, szczególnie na start, ze względu na przygotowanie przez firmę-matkę lokalu tak, by spełniał ogólnie przyjęte warunki i sposoby zagospodarowania i przystosowania lokali.

Targi franczyzy dla wielu osób stały się inspiracją i pierwszym krokiem do tworzenia własnych szans na osiągniecie sukcesu i zmianę swojego dotychczasowego życia – wyrwanie się z okowów stresu, poszukiwania etatów z umowami pozwalającymi przeżyć do kolejnego miesiąca, udowadnianiu wszystkim, że jest się lepszym od innych pracowników, uczestniczenia w wyścigu, na który nie ma się ochoty. W wielu przypadkach otwarcie własnego interesu było motorem napędowym, momentem, w którym świat diametralnie zmienił się na lepsze i zaczął rozdawać karty, jakimi bez trudu można wygrać każdą rozgrywkę.

Nie tylko w Krakowie, ale w całym regionie, targi franczyzy są wydarzeniem wyjątkowym, pozwalającym z bliska przyjrzeć się prowadzeniu własnej firmy, zagadnieniom z tym związanym, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z osobami, które mają wiedzę i chętnie się nią dzielą. Jeśli chcesz zaistnieć i mieć swój własny pomysł na biznes, spotkajmy się!

Czytaj więcej
IV edycja targów 10.02.2024
EXPO KRAKÓW Galicyjska 9, 31-586 Kraków